Szkoła Podstawowa nr 7 w Tomaszowie Maz.
Szkoła podstawowoa nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim
Zapobieganie nadwadze i otyłosci

"Mleko w szkole" i "Owoce w szkole"

Mleko w szkole W naszej szkole realizowane są europejskie programy "Mleko w szkole" i "Owoce w szkole". Uczniowie klas I-III otrzymują nieodpłatnie mleko oraz owoce i warzywa. Uczniowie klas IV-VI mleko.

Pomoc psychologiczno-pedagogiczna

Rodzicu! Szkoła organizuje pomoc psychologiczno-pedagogiczną dla uczniów specjalnych potrzebach edukacyjnych. Więcej informacji znajduje się w publikacji
MOJE DZIECKO W PRZEDSZKOLU I SZKOLE.PORADNIK DLA RODZICOW UCZNIOW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI.
Dokument do pobrania

Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym

W roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła przystąpiła do realizacji projektu współfinansowanego przez szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi unii europejskiej.
„Zapobieganie nadwadze i otyłości oraz chorobom przewlekłym poprzez edukację społeczeństwa w zakresie żywienia i aktywności fizycznej.”
Projekt ten będzie realizowany w naszej szkole przez dwa lata ( 2013-2015).

Projekt przeWOZYkultury.pl

W ramach realizacji projektu przeprowadzone będą trzy interdyscyplinarne działania animacyjne w przestrzeni otwartej na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego (osiedle Ludwików, Białobrzegi), a także gminy Tomaszów Mazowiecki (wieś Ciebłowice Duże). Wydarzenia przyjmą formę tematycznych warsztatów interaktywnych adresowanych do wszystkich grup wiekowych połączonych z prezentacją artystyczną. Symbolem wędrującej kultury będzie kolorowy, ozdobiony elementami folklorystycznymi wóz konny, którym animatorzy pojadą do miejsc, w jakich odbędą się warsztaty. Oprócz głównej funkcji transportowej wóz konny będzie ważnym elementem zanikającej tradycji ludowej, wzmacniającym świadomość tożsamości regionalnej uczestników oraz stanie się on centrum każdego z wydarzeń. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie!
Projekt „przeWOZYkultury.pl” realizowany jest w ramach programu „Współorganizacja projektów kulturalnych na terenie województwa łódzkiego” w dniach 28 lipca - 15 listopada 2014r.w Dzielnicowym Ośrodku Kultury w Tomaszowie Mazowieckim.
Organizatorzy:
Łódzki Dom Kultury Instytucja Samorządu Województwa Łódzkiego i Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Mleko w szkole